STAŇ SE NAŠÍM FANOUŠKEM

 

HISTORIE STAVEBNICE LEGO®:

 

LEGO® je stavebnicí, která naše děti těší už několik dlouhých let. Počátky této hry sahají až do roku 1932, kdy hra vznikla. Hru vymyslel Ole Kirk Christiansen. Roku 1934 dostává firma jméno LEGO® , které bylo složeno ze 2 Dánských slov LEg a Godt (v překladu tyto slova znamenají dobře si hrát). Roku 1949 začala firma vyrábět přes 200 různých dřevěných i plastových hraček. Postupně tak vzniklo LEGO®. Od dob, kdy tato hra obletěla skoro celý svět uplynulo už několik let a vývoj stavebnice LEGO® neustále postupuje dopředu. Princip hry je skládat kostičky do sebe.Tato stavebnice je vhodná pro malé i velké děti mající rádi stavebnice. Stavebnice pomáhá rozvíjet zručnost, motoriku a fantazii dětí. LEGO® nabízí několik druhů stavebnic přes obyčejné až po velké, kde si děti můžou udělat svůj vlastní svět.

Ve světě stavebnice LEGO® najdete vše po čem vaše děti touží. Hrát a stavět můžete kdykoliv a skýmkoliv. Hra je vhodná ať jste doma nebo na prázdninách, s kamarády a nebo s rodinou. Všude můžete mít tuto skvělou stavebnici sebou. Kostičky do sebe dobře zapadají a jsou témeř nezničitelné. Existuje několik různých sad her přes farmu, auta až k letišti nebo policejní služebně a mnoho dalších. Je jen na vás, jakou si právě vyberete. Ať už jsou to jakékoliv druhy stavebnice LEGO®, určitě to vás i vaše děti pobaví. Děti tuto hru zbožňují a díky nim, byla stavebnice roku 2002 zvolena hračkou století. I letos se nabídka stavebnice LEGO® bude rozšiřovat, tak neváhejte a tuto stavebnici si co nejrychleji pořiďte. Vaše děti vám budou vděčné.


KONTAKTY
KONTAKTY

 

Kontaktní údaje:

 

IČO 87309050

 

Helena Chramostová

Bořivoje 118

Tetín

 

info@skladejtesnami.cz

tel. 602 979 547

 

- provozovna se nachází 3 km od Berouna MAPA

 

Vítáme Vás na našich stránkách!

Naše česká a výhradně rodinná firma se zabývá pouze maloobchodním prodejem hraček!

Abychom se vyhnuli riziku v souvislosti s použitím nebezpečných hmot, látek či barev, prodáváme výhradně originální hračky dánské společnosti LEGO. Pro tuto společnost je výsledná kvalita a použité látky prioritou z nejvyšších a riziko, které hrozí u napodobenin je tím vyloučeno.

Naší snahou a zájmem je nabízet našim zákazníkům a především našim dětem kvalitní stavebnici světově známého výrobce za přijatelné a dostupné ceny pro koncového zákazníka. Naše internetové stránky www.skladejtesnami.cz nejsou oficiální stránkou společnosti vyrábějící tyto stavebnice. Ochranné nebo registrované známky výrobce jsou použity pouze za účelem informování spotřebitele. Tyto ochranné známky jsou  známkami společnosti, jejíž zboží je tímto eshopem nabízeno.

Naším cílem je, aby vyhledávání v internetovém obchodu bylo přehledné, proto lze v eshopu vyhledávat dle názvu druhů stavebnic. Tyto názvy jsou uvedeny pouze pro přehlednost stránek.

Nově jsme do sortimentu přidali jednotlivé nové i levnější hrané díly. Takže si můžete jednoduše dokoupit pouze díl, o který máte zájem nebo o který jste třeba přišli či se Vám poškodil a moc vám schází.

Zboží si můžete objednat snadno a rychle přímo z domova!

Veškeré zboží uvedené v obchodě máme ihned skladem, odesíláme do 48 hodin. Tuto lhůtu dodržujeme v průběhu celého kalendářního roku.

Těšíme se na Vaše nákupy!

 

 

Prohlašujeme, že LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tento web.