STAŇ SE NAŠÍM FANOUŠKEM

 

HISTORIE STAVEBNICE LEGO®:

 

LEGO® je stavebnicí, která naše děti těší už několik dlouhých let. Počátky této hry sahají až do roku 1932, kdy hra vznikla. Hru vymyslel Ole Kirk Christiansen. Roku 1934 dostává firma jméno LEGO® , které bylo složeno ze 2 Dánských slov LEg a Godt (v překladu tyto slova znamenají dobře si hrát). Roku 1949 začala firma vyrábět přes 200 různých dřevěných i plastových hraček. Postupně tak vzniklo LEGO®. Od dob, kdy tato hra obletěla skoro celý svět uplynulo už několik let a vývoj stavebnice LEGO® neustále postupuje dopředu. Princip hry je skládat kostičky do sebe.Tato stavebnice je vhodná pro malé i velké děti mající rádi stavebnice. Stavebnice pomáhá rozvíjet zručnost, motoriku a fantazii dětí. LEGO® nabízí několik druhů stavebnic přes obyčejné až po velké, kde si děti můžou udělat svůj vlastní svět.

Ve světě stavebnice LEGO® najdete vše po čem vaše děti touží. Hrát a stavět můžete kdykoliv a skýmkoliv. Hra je vhodná ať jste doma nebo na prázdninách, s kamarády a nebo s rodinou. Všude můžete mít tuto skvělou stavebnici sebou. Kostičky do sebe dobře zapadají a jsou témeř nezničitelné. Existuje několik různých sad her přes farmu, auta až k letišti nebo policejní služebně a mnoho dalších. Je jen na vás, jakou si právě vyberete. Ať už jsou to jakékoliv druhy stavebnice LEGO®, určitě to vás i vaše děti pobaví. Děti tuto hru zbožňují a díky nim, byla stavebnice roku 2002 zvolena hračkou století. I letos se nabídka stavebnice LEGO® bude rozšiřovat, tak neváhejte a tuto stavebnici si co nejrychleji pořiďte. Vaše děti vám budou vděčné.


DOPRAVA

Ve většině případů Vám garantujeme odeslání zboží následující pracovní den. O stavu objednávky a expedici Vás budeme informovat emailem.

 

Ceník dopravy

 

Osobní odběr

- pouze vyzvednutí zboží na sídle firmy po předchozí objednávce v eshopu 0 Kč

(Vhodný termín domlouváme emailem či telefonicky. Naše provozovna nemá pevnou otevírací dobu. Díky tomu se Vám můžeme přizpůsobit a umožnit osobní odběr i ve večerních hodinách nebo o víkendu.)

 

 

Doručení Česká republika

Doprava zdarma - nákup nad 2 000 Kč poštovné 0 Kč (Nevztahuje se na balíčky zasílané na Slovensko)

Zásilkovna ČR - (do váhy 2 kg) 60 Kč + platba předem na účet nebo kartou 0 Kč, dobírka 20


Cenný balík - platba předem na účet, poštovné 85 Kč

Cenný balík - platba při převzetí zásilky dobírkou, poštovné 125 Kč

Balík do ruky - platba při převzetí zásilky dobírkou, poštovné 185 Kč

 

Doručení Slovensko


Balík Slovensko (dopravce Česká a Slovenská pošta)-platba kartou poštovné 219 Kč+ dobírka 40 Kč

Balík Slovensko (Zásilkovna SK)-platba kartou poštovné 100 Kč, hotově při převzetí na výdejním místě zásilkovny+20 Kč

  • proveďte objednávku přes eshop
  • doručení 3-7 dní
  • v případě dobírky cenu uhradíte při převzetí balíčku v EUR
  • přepočet dle aktuálního kurzu přepravce nebo banky

 

 

Jak nakupovat?


U vybraného zboží klikněte na KOUPIT, následně zadejte počet objednaných kusů. Vyberte typ dopravy.

Dále můžete pro další výběr kliknout na POKRAČOVAT VE VÝBĚRU nebo OBJEDNAT. Toto tlačítko vás přesune do pokladny, kde svoji objednávku potvrdíte. Po vyplnění kontaktních údajů a zasílací adresy objednávku odešlete.

Pak obdržíte na uvedenou emailovou adresu potvzení Vaší objednávky. Následně Vás bude kontaktovat naše administrativní oddělení s informací o balíčku, podle zvoleného typu platby.

Dobírkou, online platba kartou, online bankovní převod - zašleme Vám podací číslo balíčku. Jeho putování můžete sledovat na www.ceskaposta.cz.

Platba převodem na účet eshopu - v emailu obdržíte podklady pro platbu, číslo našeho účtu. Odesíláme po připsáni peněz na účet.

Osobní převzetí - prosíme o vyplnění Vašeho telefonního čísla, budeme Vás kontaktovat a domluvíme předání objednaného zboží. Jeho převzetí je možné na adrese naší provozovny, viz kontaktní údaje.

Děkujeme za objednávku.